PHP Error [Warning]

Firma Ksero-copy powstała w 1984 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która dzięki doświadczeniu zdobytemu przez te wszystkie lata oraz sugestiom naszych miłych klientów prowadzi działalność poligraficzną starając się z roku na rok podwyższać jakość usług i zadowolenie klientów.

Oferujemy usługi w zakresie druku cyfrowego : broszury, plakaty, ulotki, foldery, naklejki, prace dyplomowe, magisterskie, licencjackie itp… . Zapewniamy obsługę konferencjom w dziedzinie druku, ksera i oprawy materiałów.

Nasza firma dysponuje olbrzymimi możliwościami w zakresie druku w doskonałej jakości, powiem tylko że możemy drukować  około 200 stron A4  czarno białych na minutę lub trzy A0 na minutę.

Projekty graficzne przyjmujemy z materiałów dostarczonych przez klienta w formatach: elektronicznej zamkniętej (pliki PDF) jak i w otwartej ( JPG ,TIF, Corel Draw 12, Word 2003 i 2007, Open Office , Excell)

Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym Cad, drukujemy kompleksowo projekty budowlane oraz składamy rysunki wszelkich formatów maszynowo do A4 i oprawiamy jako gotowy produkt. Pliki wielkoformatowe przyjmujemy w formatach : JPG, TIF, PDF, DWG,… .

strona/ksero1.jpg Dysponujemy kolorowym  skanerem o dokładności geodezyjnej A0+ i możliwością zapisu plików w formatach : TIF, JPG i PDF w rozdzielczości od 72 –  600 dpi. Zachęcamy  do archiwizacji dokumentów np: map w formatach elektronicznych !
Zapewniamy najwyższą jakość druku czarno białego jak i kolorowego, solidność, terminowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszej ofercie znajdą Państwo także możliwość wykonania przez nas zdjęć np.:
Zdjęcia do wizualizacji, architektura , budownictwo (pensjonaty) , wnętrza budynków , plenery (panoramy), zdjęcia do reklam, fotografia produktowa,  eventy*.